National Technical University of Athens
bullet

Τομέας Προγραμματισμού & Διαχείρισης Τεχνικών Έργων

Τι είναι Νέο;

Υπεύθυνος Μαθήματος: Πάρις Παντουβάκης, Αναπλ. Καθηγητής Ε.Μ.Π.

Συνδιδάσκοντες : Δ. Καλλιάνης, Ν. Κουρής, Δ. Τουλιάτος, Α. Μαραβάς, Α. Πάνας

Τι είναι Νέο; Ύλη Μαθήματος Ωρολόγιο Πρόγραμμα Τρόπος Εξέτασης Σημειώσεις Μαθήματος Βιβλιογραφία Διπλωματικές Εργασίες Χρήσιμες Συνδέσεις Επικοινωνία

Οι ιστοσελίδες αυτές είναι προσβάσιμες και από τη διεύθυνση: http://cm.view.gr

horizontal rule

26-Απρ. Ανακοινώθηκε η ΤΕΛΙΚΗ βαθμολογία του μαθήματος. Περισσότερα εδώ

bulletΣτη σελίδα αυτή θα βρίσκετε τα νέα του μαθήματος (π.χ. ανακοινώσεις για τους σπουδαστές).
bulletΟ δικτυακός αυτός τόπος λειτουργεί παράλληλα με το Γραφείο του Τομέα (από τις ανακοινώσεις του οποίου μπορείτε επίσης να ενημερώνεστε). Έτσι, η χρήση αυτού του δικτυακού τόπου είναι για διευκόλυνση και όχι υποχρεωτική.
bulletΣημειώνεται ότι σημειώσεις που δεν μοιράζονται σε έντυπη μορφή αλλά είναι διαθέσιμες από αυτές τις ιστοσελίδες, είναι επίσης διαθέσιμες σε έντυπη μορφή και στα Γραφεία του Τομέα για όποιον σπουδασ-τή/-τρια ενδιαφέρεται να τις δει και έχει δυσκολία πρόσβασης στο διαδίκτυο. Αυτές οι σημειώσεις είναι προαιρετικές και δεν αποτελούν μέρος της εξεταστέας ύλης. (Από την άλλη μεριά, είναι χρήσιμες, ενημερωτικές κ.λπ.).

horizontal rule